Szczegóły oferty

Partner Biznesowy

Foton Technik Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

mazowieckie, Polska

Data dodania:
2018-09-10

Data pierwszej publikacji:
2018-09-05

Data ostatniej aktualizacji:
2018-10-05

Data wygaśnięcia:
2018-10-05

Warunki zatrudnienia:
Umowa zlecenie/dzieło, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Kierownik / manager / lider

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

POSZUKIWANY

PARTNER BIZNESOWY

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą zaangażowanych i energicznych osób. Nasza firma to jedna z największych polskich spółek zajmujących się wykorzystywaniem odnawialnych źródeł energii. Mamy świadomość, że razem tworzymy coś wielkiego, w innowacyjnej branży, dlatego tak bardzo lubimy to, co robimy. Zajmujemy się realizacją elektrowni słonecznych. Płacimy o 20% więcej niż konkurencja! Nasi Partnerzy zarabiają 15 000 zł +

Co mamy dla Ciebie?

jasny, przejrzysty system i nieograniczone prowizje – najwyższe rynku

możliwość budowania własnej struktury handlowej – osiągania dochodu pasywnego
pracy

wsparcie w ramach umawiania spotkań z klientami
branża

pakiet szkoleń technicznych, branżowych i produktowych

możliwość połączenia z inną prowadzoną działalnością

pełne wsparcie
doświadczonego
Managera

unikalny, innowacyjny i konkurencyjny produkt

  prywatna opieka
medyczna

materiały marketingowe i wsparcie zespołu back office

Dołącz do zespołu światowego lidera w sektorze energetyki!

  • jesteś ambitny/a, samodzielny/a i odpowiedzialny/a
  • chcesz zarabiać duże pieniądze
  • posiadasz doświadczenie w segmencie B2B lub B2C
  • chcesz budować i rozwijać własną działalność jako certyfikowany Partner Foton Technik
  • potrafisz zaangażować się w sprzedaż bezpośrednią
  • masz ambicję, aby zbudować własny zespół lub posiadasz zespół sprzedażowy
  • chcesz brać czynny udział w współtworzeniu lidera na rynku fotowoltaiki w Polsce oraz stać się jego częścią

Twoje zadania:

  • doradztwo Klientom w zakresie fotowoltaiki
  • aktywne poszukiwanie Klientów
  • budowanie relacji z klientami i pozytywnego wizerunku firmy
  • aktywna sprzedaż produktów instalacji fotowoltaicznych
  • raportowanie wyników sprzedażowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

bottom

Partner Biznesowy Energa Obrót S.A.
Eco dla Firm Sp. z o.o. warszawa, mazowieckie

EcodlaFirm Sp. z o.o. jest Złotym Partnerem Energa Obrót S.A. i polskim liderem na rynku sprzedaży energii elektrycznej i gazu z wieloletnim doświadczeniem. Dotychczas pozyskaliśmy wolumen blisko 2TWh (2000 GWh) i obsługujemy blisko 20 tysięcy klientów biznesowych . Od stycznia 2018 również aktywnie sprzedajemy stacje do ładowania samochodów elektrycznych renomowanych firm ze Skandynawii

Analityk biznesowy
SII Sp. z o.o. warszawa, mazowieckie

Analityk biznesowy Lokalizacja: Warszawa Wyzwania przed Tobą: Wsparcie lidera biznesowego w definiowaniu zakresu projektu Identyfikacja i analiza wymagań udziałowców projektu Tworzenie specyfikacji wymagań biznesowych  Opracowywanie wariantów rozwiązań biznesowych oraz rekomendacji optymalnego modelu wdrożenia zmian Zarządzanie

Analityk Biznesowy
Idea Money Spółka Akcyjna warszawa, mazowieckie

Kogo szukamy? Analityk Biznesowy Miejsce pracy: Warszawa Twórz z nami finanse przyszłości Pracuj w kreatywnym środowisku Dołącz do młodego i ambitnego zespołu Spróbuj swoich sił w dynamicznie rozwijającej się firmie faktoringowej Dołącz do Idea Money! Twoje zadania: Raportowanie i kontrola wyników firmy

Centralny Ośrodek Informatyki warszawa, mazowieckie

Cyfryzacja jest strategicznym zadaniem państwa. Jej sensowny rozwój jest możliwy tylko wtedy, gdy państwo ma po swojej stronie kompetencje cyfrowe, odpowiedni zespół ekspertów oraz spójną strategię. My jesteśmy częścią tego zaplecza. Centralny Ośrodek Informatyki to centrum kompetencji, software house i instytucja publiczna w jednym

Medicalgorithmics S.A. warszawa, mazowieckie

Zatrudnimy na stanowisko: Analityk biznesowy Miejsce pracy: Warszawa O firmie Medicalgorithmics S.A. to polska firma opracowująca zaawansowane systemy dla kardiologii. Innowacyjność to jeden z naszych głównych atutów. Wprowadzamy ją w codzienną organizację pracy i kierujemy się nią podczas procesu tworzenia. Dzięki multidyscyplinarnej grupie badaczy i deweloperów jesteśmy autorami przełomowych rozwiązań technologicznych

Efinity Sp. z o.o. warszawa, mazowieckie

Efinity to zespół programistów i konsultantów działających na rynku ubezpieczeniowym na całym świecie, m.in. w Polsce, Anglii (Lloyds of London) i Stanach Zjednoczonych. Tworzymy i wdrażamy przyjazne dla użytkowników systemy transakcyjne oparte na najnowszych technologiach internetowych. Szukamy kandydatów na stanowisko: Analityk