Podstawowe informacje

Partner Biznesowy

Foton Technik Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Mazowieckie

Data publikacji:
05-09-2018

Data ostatniej aktualizacji:
05-10-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, B2B / kontrakt

Poziom stanowiska:
kierownik / manager / lider

Zarobki:
brak danych

Pochodzenie oferty:
pracuj.pl

Opis oferty pracy

Praca - Partner Biznesowy

POSZUKIWANY

>PARTNER BIZNESOWY

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą zaangażowanych i energicznych osób. Nasza firma to jedna z największych polskich spółek zajmujących się wykorzystywaniem odnawialnych źródeł energii. Mamy świadomość, że razem tworzymy coś wielkiego, w innowacyjnej branży, dlatego tak bardzo lubimy to, co robimy. Zajmujemy się realizacją elektrowni słonecznych. Płacimy o 20% więcej niż konkurencja! Nasi Partnerzy zarabiają 15 000 zł +

Co mamy dla Ciebie?

jasny, przejrzysty system i nieograniczone prowizje – najwyższe rynku     możliwość budowania własnej struktury handlowej – osiągania dochodu pasywnego
pracy     wsparcie w ramach umawiania spotkań z klientami
branża      pakiet szkoleń technicznych, branżowych i produktowych    możliwość połączenia z inną prowadzoną działalnością    pełne wsparcie
doświadczonego
Managera     unikalny, innowacyjny i konkurencyjny produkt      prywatna opieka
medyczna    materiały marketingowe i wsparcie zespołu back office

Dołącz do zespołu światowego lidera w sektorze energetyki!

  • jesteś ambitny/a, samodzielny/a i odpowiedzialny/a
  • chcesz zarabiać duże pieniądze
  • posiadasz doświadczenie w segmencie B2B lub B2C
  • chcesz budować i rozwijać własną działalność jako certyfikowany Partner Foton Technik
  • potrafisz zaangażować się w sprzedaż bezpośrednią
  • masz ambicję, aby zbudować własny zespół lub posiadasz zespół sprzedażowy
  • chcesz brać czynny udział w współtworzeniu lidera na rynku fotowoltaiki w Polsce oraz stać się jego częścią

Twoje zadania:

  • doradztwo Klientom w zakresie fotowoltaiki
  • aktywne poszukiwanie Klientów
  • budowanie relacji z klientami i pozytywnego wizerunku firmy
  • aktywna sprzedaż produktów instalacji fotowoltaicznych
  • raportowanie wyników sprzedażowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Aplikacje na ofertę należy składać do 05.10.2018