Szczegóły oferty

PAKOWANIE WARZYW I OWOCÓW - 9.69€ BRUTTO

K&S Biuro Pośrednictwa Pracy

OFERTA NIEAKTUALNA

poeldijk

Data dodania:
2018-10-20

Data pierwszej publikacji:
2018-10-16

Data ostatniej aktualizacji:
2019-01-16

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Zarobki:
od 400 EUR

Pochodzenie oferty:
gowork.pl

K&S jest Biurem Pośrednictwa Pracy wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 18685

Poeldijk

Opis stanowiska:

praca na hali przy taśmie produkcyjnej, system II zmianowy.

Gwarantujemy:

- stawkę 9.69€ brutto za każdą godzinę pracy,
- legalne zatrudnienie, zakwaterowanie (płatne 88,50€ tygodniowo) i ubezpieczenie zdrowotne (płatne 23€ tygodniowo),
- długoterminową współpracę,
- dojazd do pracy,
- dużą liczbę godzin pracy.

Wymagania:

- motywacja do pracy,
- dokładność i samodzielność,
- mile widziane prawo jazdy.