Szczegóły oferty

Pakowanie produktów wg wytycznych dla osób z ON

Jagoda

pabianice, łódzkie

Data dodania:
2020-04-29

Data pierwszej publikacji:
2020-04-29

Data ostatniej aktualizacji:
2020-06-28

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Pochodzenie oferty:
lento.pl

Opis oferty pracy

Opis stanowiska:

• Pakowanie produktów wg wytycznych

• Kontrola jakościowa pakowanych produktów

• Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Od Kandydatów oczekujemy:
• Dobrej organizacji pracy
• Umiejętności pracy w zespole
• Zaangażowania, sumienności oraz dynamizmu w realizacji zadań

Dodatkowym atutem będzie:
• Doświadczenie na stanowisku pracownika produkcyjnego, pakowacza/pakowaczki
• Doświadczenie w obsłudze maszyn pakujących

Oferujemy:
• Pracę w prężnie rozwijającej się firmie z przyjazną kulturą organizacyjną
• Motywujący system wynagrodzenia (wynagrodzenie w formie atrakcyjnej podstawy + premii)
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Dodatkowe benefity, tj. karta MultiSport, owocowe dni
• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i podnoszenia kwalifikacji