Szczegóły oferty

Pakowanie owoców Meer/Belgia 12,64 euro/h brutto

KBTI Poland

OFERTA NIEAKTUALNA

hoogstraten

Data dodania:
2018-10-23

Data pierwszej publikacji:
2018-10-22

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-13

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Zarobki:
od 50 EUR

Wymagane języki:
holenderski

Pochodzenie oferty:
gowork.pl

Agencja zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) poszukuje doświadczonych pakowaczy i sortowaczy owoców w zakładzie w miejscowości Meer w Belgii.

Hoogstraten

Obowiązki

- sortowanie, ważenie i pakowanie owoców egzotycznych na linii produkcyjnej.

Wymagania

- dobre umiejętności komunikacyjne w języku niderlandzkim lub angielskim,
- poprzednie doświadczenie w produkcji,
- elastyczność i motywacja do pracy,
- własne zakwaterowanie w / wokół Meer i własny transport do pracy,
- gotowość do wykonywania innych zadań, jeśli jest to wymagane.

Oferujemy

- wynagrodzenie – 12,64 euro/h brutto
- dodatki za pracę zmianową,
- zwrot kosztów podróży.

Więcej informacji +48 570 935 868
Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres Aplikuj w temacie wpisując: pakowanie owoców/Meer
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".