Szczegóły oferty

Pakowanie elektroniki- NIE WYMAGAMY ZNAJOMOSCI JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Axell Polska

OFERTA NIEAKTUALNA

waalwijk

Data dodania:
2018-07-07

Data pierwszej publikacji:
2018-07-05

Data ostatniej aktualizacji:
2018-10-20

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Pochodzenie oferty:
gowork.pl

Obecnie dla naszego klienta firmy Syncreon, poszukujemy pracowników magazynowych- pakowaczy.

Waalwijk

Obowiązki:
- skanowanie produktów
- rozpakowywanie produktów z większych pudełek
- drukowanie nowych etykiet
- etykietowanie towarów
- umieszczanie produktów na palecie

Wymagania:
- ZNAJOMOSC JĘZYKA ANGIELSKIEGO NIE JEST WYMAGANA
- Motyacja i chęć do pracy
- Mile widziani kandydaci z prywatnych lokacji mieszkaniowych z Tilburga i okolic

Oferujemy:
Stawka: €9,64 brutto /h plus dodatki zmainowe
-Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy
-Możliwość długotrwałej współpracy
-Dodatki eksterytorialne
-Darmowy transport do pracy
-Opiekę polskich koordynatorów
-Tygodniowy system wynagrodzeń
-Pomoc w organizacji przejazdu do Holandii
-Pomoc w uzyskaniu niezbędnych dokumentów wymaganych do podjęcia pracy w Holandii
-Możliwość zdobycia holenderskich uprawnień i certyfikatów
-Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."