Podstawowe informacje

Pakowacz ręczny

Gremi Sp. z o. o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Gdańsk, Pomorskie

Data publikacji:
23-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
24-05-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2200 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Pakowacz ręczny

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie brak lub niepełne podstawowe
  • minimum 3 miesiące doświadczenia zawodowego, umiejętność obsługi specjalistycznego sprzętu do pakowania towarów oraz obsługa skanera magazynowego. Miejsce pracy: Gdańsk. Kontakt telefoniczny: 791729472

Zakres obowiązków:

  • Pakowanie towarów i przygotowywanie do wysyłki dokonywanie wizualnej kontroli jakości towaru przed przygotowaniem wysyłki zabezpieczanie towarów przed uszkodzeniem

Aplikowanie na ofertę:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Język składanych dokumentów: polski Dodatkowy opis: Wymagania: minimum 3 miesiące doświadczenia zawodowego, umiejętność obsługi specjalistycznego sprzętu do pakowania towarów oraz obsługa skanera magazynowego. Miejsce pracy: Gdańsk. Kontakt telefoniczny: 791729472 Wymagania: minimum 3 miesiące doświadczenia zawodowego, umiejętność obsługi specjalistycznego sprzętu do pakowania towarów oraz obsługa skanera magazynowego. Miejsce pracy: Gdańsk. Kontakt telefoniczny: 791729472

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 30.05.2018