Szczegóły oferty

Osoba świadcząca usługi psychologa

PRZYCHODNIA AGMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OFERTA NIEAKTUALNA

katowice, śląskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-16

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-04

Data wygaśnięcia:
2018-06-16

Warunki zatrudnienia:
B2B / Kontrakt, Pełny etat

Zarobki:
od 50 PLN

Artykuł Osoba świadcząca usługi psychologa - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: wyższe (w tym licencjat) - języki obce: angielski - w mowie: podstawowy, w piśmie: podstawowy - pożądane
  • Wymagane wykształcenie wyższe magister psychologii. Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. Wymagane uprawnienia jako psycholog. Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym w mowie i piśmie.

Zakres obowiązków:

  • - Wykonywanie porad psychologicznych dla pacjentów. - Wynagrodzenie w zależności od ilości przyjętych pacjentów (25,00 zł brutto). Praca na umowę zlecenie na czas nieokreślony. - Zlecenie wykonywane w godzinach: 8:00-18:00. Wymagane wykształcenie wyższe magister psychologii. Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. Wymagane uprawnienia jako psycholog. Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym w mowie i piśmie. Kontakt telefoniczny (Tel. 606-359-210) w godzinach: 8:00-18:00 lub e-mail: jszkaradek@interia.pl

Aplikowanie według wytycznych:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV - Kontakt telefoniczny (Tel. 606-359-210) w godzinach: 8:00-18:00 lub e-mail: jszkaradek@interia.pl

Składanie aplikacji - język: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).