Szczegóły oferty

Osoba świadcząca specjalistyczne usługi dla osób z zaburzeniami psychcznymi

MIEJSKO -GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W KOLBUSZOWEJ

OFERTA NIEAKTUALNA

kolbuszowa, podkarpackie

Data dodania:
2017-10-09

Data pierwszej publikacji:
2017-10-09

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-03

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Specjalista

Artykuł Osoba świadcząca specjalistyczne usługi dla osób z zaburzeniami psychcznymi - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie wyższe (w tym licencjat), typ: pedagogiczne
  • Minimum pół roku pracy z osobami z zaburzeniami psychicznymi lub upośledzeniem umysłowym. Udokumentowane przeszkolenie w zakresie prowadzenie treningów oraz umiejętności społecznych przewidzianych w zakresie specjalistycznych usług.

Zakres obowiązków:

  • Zajęcia z dzieckiem autystycznym w domu klienta w godzinach od 16.00-18.00. Wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia z pracodawcą.

Aplikowanie na ofertę:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy

Osoby bezrobotne zarejestrowane w urzędzie, które posiadają ustalony I lub II profil pomocy i spełniają wymagania pracodawcy zgłoszone w ofercie, proszone są o zgłoszenie się do swojego doradcy klienta, który wyda skierowanie do pracy. Pozostałe osoby proszone są o bezpośredni kontakt z pracodawcą e-mail mgopskolbuszowa@gmail.com kontakt telefoniczny : 17 2271133 w 106

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).