Szczegóły oferty

Osoba sprzątająca

OFERTA NIEAKTUALNA

wrocław, dolnośląskie, Polska

Data dodania:
2018-05-24

Data pierwszej publikacji:
2018-05-22

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-05

Data wygaśnięcia:
2018-06-12

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2100 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Osoba sprzątająca - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie podstawowe - inne zawody: Sprzątaczka biurowa
  • wykształcenie podstawowe, bez stażu pracy

Zakres obowiązków:

  • - sprzątanie pomieszczeń biurowych i pozostałych pomieszczeń znajdujących się w obiekcie
  • - odkurzanie podłóg w pomieszczeniach
  • ścieranie kurzu z mebli biurowych, parapetów, sprzętów i urządzeń biurowych
  • - utrzymywanie w czystości pomieszczeń higieniczno-sanitarnych oraz toalet z umywalkami między innymi poprzez dbałość o ogólny wygląd pomieszczeń oraz mycie posadzek i ścian, mycie i dezynfekcja urządzeń sanitarnych i armatury. Praca w godz.: 5:00-13:00, 13:00-21:00.

Aplikowanie:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu Gliniana 20/22 Wrocław 50-525 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Język(i) aplikowania: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).