Szczegóły oferty

Osoba sprzątająca

P.Dussmann

OFERTA NIEAKTUALNA

warszawa, śląskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-17

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-15

Data wygaśnięcia:
2018-06-16

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2350 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Osoba sprzątająca - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe
  • wymagane posiadanie następujących uprawnień kurs wózków widłowych - pożądane
  • Niektóre prace wymagają przewiezienia - uprzątnięcia z produkcji elementów gumowych, do czego może być wykorzystany wózek widłowy, większość prac nie wymaga jednak obsługi wózków widłowych, a polega jedynie na wykonywaniu prostych czynności sprzątających - praca średnio ciężka. Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Zakres obowiązków:

  • Sprzątanie hali produkcyjnej i części biurowo-socjalnej.

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

można wydać skierowanie z dłuższym terminem

Język(i) aplikowania: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).