Szczegóły oferty

Osoba sprzątająca

OFERTA NIEAKTUALNA

brzeg, zachodniopomorskie, Polska

Data dodania:
2018-05-24

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-10

Data wygaśnięcia:
2018-06-21

Warunki zatrudnienia:
B2B / Kontrakt, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2300 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Osoba sprzątająca - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe

Zakres obowiązków:

  • Sprzątanie pomieszczeń biurowych, sekretariatu, obsługa zmywarki, mycie serwisu kawowego, kuchenki mikrofalowej. Praca na umowę zlecenie (z możliwościa zatrudnienia na umowę o pracę na czas nieokreślony) w godz. 13-20 w Kołobrzegu. Możliwe dźwiganie do 5 kg.

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu Katedralna 46/48 Kołobrzeg 78-100 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Dokumenty wymagane w procesie rekrutacji: cv

Język(i) aplikowania: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).