Szczegóły oferty

Osoba do wsparcia pracy sklepu (umowa zlecenie - 20 zł brutto/h)

Ogłoszenie użytkownika OLX

OFERTA NIEAKTUALNA

oława, dolnośląskie

Data dodania:
2020-04-02

Data pierwszej publikacji:
2020-04-01

Data ostatniej aktualizacji:
2020-05-29

Warunki zatrudnienia:
B2B / Kontrakt, Pełny etat

Zarobki:
od 3350 PLN

Pochodzenie oferty:
OLX

Opis oferty pracy

co zapewniamy?

  • umowę zlecenie z możliwością pracy na etat
  • atrakcyjną stawkę godzinową
  • możliwość zdobycia doświadczenia w handlu u lidera w branży
  • elastyczny grafik i pracę zmianową
  • wdrożenie i wsparcie
  • pracę blisko domu

jakich osób szukamy?
  • dyspozycyjnych do pracy w dniach
  • otwartych na kontakt z klientami
  • nastawionych na współpracę
  • wymagane badania sanitarno-epidemiologiczne

jakie zadania na ciebie czekają?
  • obsługa klientów
  • przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru
  • dbanie o ekspozycję towaru oraz utrzymanie porządku

klikając w przycisk aplikuj wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez spółkę jeronimo martins polska spółka akcyjna z siedzibą w kostrzynie, (62-025)  ul. żniwna 5, twoich danych osobowych zawartych w formularzu rekrutacyjnym oraz cv w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. w każdej chwili możesz skorzystać z przysługujących ci praw, w tym wycofać zgodę na przetwarzanie danych, uzyskać dostęp do swoich danych; poprosić o: sprostowanie i uzupełnienie danych, usunięcie danych; ograniczenie przetwarzania danych; wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych, wystąpić o przeniesienie danych i ze skargą do organu nadzorczego. nasza polityka prywatności jest dostępna na stronie: www.karierawjm.pl szczegóły odnośnie przysługujących ci praw znajdziesz tutaj: https://karierawjm.pl/wp-content/uploads/2018/05/2018-05-14-polityka-prywatno%c5%9bci-jeronimo-martins-polska.pdf