Szczegóły oferty

Osoba do sprzątania pokoi hotelowych

OFERTA NIEAKTUALNA

gdańsk, pomorskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-11

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-04

Data wygaśnięcia:
2018-06-12

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Zarobki:
od 2100 PLN

Artykuł Osoba do sprzątania pokoi hotelowych - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie brak lub niepełne podstawowe
  • mile widziane doświadczenie,orzeczenie o niepełnosprawności.Docelowo pracodawca potrzebuje 10 osób.Miejsce pracy: Gdańsk Wrzeszcz, ul. Nad Stawem lub Gdańsk Śródkieście, ul. Elbląska.Kontakt: 609-017-769.

Zakres obowiązków:

  • Utrzymywanie czystości i porządku na obiekcie wg zleceń.

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Gdański Urząd Pracy 3 Maja 9 Gdańsk 80-802 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Składanie aplikacji - język: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).