Podstawowe informacje

Osoba do sprzątania pokoi hotelowych

OFERTA NIEAKTUALNA

Gdańsk, Pomorskie

Data publikacji:
11-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
04-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
brak danych

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Osoba do sprzątania pokoi hotelowych

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie brak lub niepełne podstawowe
  • mile widziane doświadczenie,orzeczenie o niepełnosprawności.Docelowo pracodawca potrzebuje 10 osób.Miejsce pracy: Gdańsk Wrzeszcz, ul. Nad Stawem lub Gdańsk Śródkieście, ul. Elbląska.Kontakt: 609-017-769.

Zakres obowiązków:

  • Utrzymywanie czystości i porządku na obiekcie wg zleceń.

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Gdański Urząd Pracy 3 Maja 9 Gdańsk 80-802 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Język składanych dokumentów: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 12.06.2018