Szczegóły oferty

Opiekunka/opiekun w żłobku

OFERTA NIEAKTUALNA

śląskie

Data dodania:
2017-10-04

Data pierwszej publikacji:
2017-10-04

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-02

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2000 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Opiekunka/opiekun w żłobku - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie wyższe (w tym licencjat), typ: pedagogiczne
  • Posiadanie kwalifikacji określonych w Ustawie o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3.

Zakres obowiązków:

  • planowanie pracy opiekuńczej, pielęgnacyjnej i wychowawczej, prowadzenie zabaw i zajęć stymulujących rozwój dziecka, prowadzenie dziennika zajęć
  • prowadzenie dziennika obecności
  • kształtowanie aktywności i samodzielności dziecka oraz pożądanych przyzwyczajeń i nawyków
  • zaspokajanie potrzeb biologicznych i psychospołecznych dziecka
  • karmienie, mycie, układanie do snu, przewijanie itp.

Aplikowanie na ofertę:

- kontakt przez OHP

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).