Podstawowe informacje

opiekunka

SeniorPol24 Care Kompleksowa Opieka dla Seniorów i Chorych, ClenTor Usługi Porządkowe Mirosława Lubomska

OFERTA NIEAKTUALNA

Kujawsko-Pomorskie

Data publikacji:
22-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
29-11-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 14 PLN/h

Opis oferty pracy

Praca - opiekunka

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: średnie zawodowe
  • średnie ogólnokształcące
  • zasadnicze zawodowe
  • podstawowe
  • średnie zawodowe, typ: medyczne - pożądane
  • mile widziane osoby z ukończonymi kursami opieki na osobami starszymi, kontaktowość, empatia

Zakres obowiązków:

  • pomoc w codziennych czynnościach, prace gospodarcze, organizacja wolnego czasu, podawanie leków

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

cv można wysłać na email: biuro@seniorpol.com

Składanie aplikacji - język: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 22.06.2018