Szczegóły oferty

Opiekunka

SeniorPol24 Care Kompleksowa Opieka dla Seniorów i Chorych, ClenTor Usługi Porządkowe Mirosława Lubomska

OFERTA NIEAKTUALNA

kujawsko-pomorskie, Polska

Data dodania:
2018-05-24

Data pierwszej publikacji:
2018-05-22

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-29

Data wygaśnięcia:
2018-06-22

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Opis oferty pracy

Artykuł opiekunka - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie średnie zawodowe
  • średnie ogólnokształcące
  • zasadnicze zawodowe
  • podstawowe
  • średnie zawodowe, typ: medyczne - pożądane
  • mile widziane osoby z ukończonymi kursami opieki na osobami starszymi, kontaktowość, empatia

Zakres obowiązków:

  • pomoc w codziennych czynnościach, prace gospodarcze, organizacja wolnego czasu, podawanie leków

Aplikowanie:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

cv można wysłać na email: biuro@seniorpol.com

Składanie aplikacji - język: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).