Szczegóły oferty

Opiekunka dziecięca w żłobku

POMOC PEDAGOGICZNA OPIEKA NAD DZIEĆMI "FUTRZAK" JOANNA FIDELAK

OFERTA NIEAKTUALNA

wrocław, dolnośląskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-16

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-04

Data wygaśnięcia:
2018-06-16

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2600 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Opiekunka dziecięca w żłobku - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie wyższe (w tym licencjat), typ: pedagogiczne - inne zawody: Opiekunka w żłobku / klubie dziecięcym
  • Wykształcenie licencjackie lub magisterskie, kierunek: pedagogika lub ukończony kurs 280 - godzinny na opiekunkę dziecięcą, może być położna lub pielęgniarka staż pracy - brak wymagań.

Zakres obowiązków:

  • Opieka nad dziećmi w wieku od 8 miesięcy do 3 lat: czynności opiekuńcze, higieniczne, praca wychowawcza w grupach, karmienie, przebieranie Praca dwuzmianowa w godz.: 6:30-17:30 Oferta dostępna w sali C Kontakt z pracodawcą - tel.: 694 060 460.

Sposób aplikowania:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Język składanych dokumentów: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).