Podstawowe informacje

Opiekunka dziecięca w żłobku

POMOC PEDAGOGICZNA OPIEKA NAD DZIEĆMI "FUTRZAK" JOANNA FIDELAK

OFERTA NIEAKTUALNA

Wrocław, Dolnośląskie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
04-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2600 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Opiekunka dziecięca w żłobku

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: wyższe (w tym licencjat), typ: pedagogiczne - inne zawody: Opiekunka w żłobku / klubie dziecięcym
  • Wykształcenie licencjackie lub magisterskie, kierunek: pedagogika lub ukończony kurs 280 - godzinny na opiekunkę dziecięcą, może być położna lub pielęgniarka staż pracy - brak wymagań.

Zakres obowiązków:

  • Opieka nad dziećmi w wieku od 8 miesięcy do 3 lat: czynności opiekuńcze, higieniczne, praca wychowawcza w grupach, karmienie, przebieranie Praca dwuzmianowa w godz.: 6:30-17:30 Oferta dostępna w sali C Kontakt z pracodawcą - tel.: 694 060 460.

Aplikowanie według wytycznych:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Język składanych dokumentów: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 16.06.2018