Podstawowe informacje

Opiekunka dziecięca w żłobku

OFERTA NIEAKTUALNA

Mrągowo, Warmińsko-Mazurskie

Data publikacji:
23-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
18-06-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2580 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Opiekunka dziecięca w żłobku

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie wyższe (w tym licencjat), typ: pedagogiczne - umiejętności: Praca w zespole, łatwość nawiązywania kontaktów.

Zakres obowiązków:

  • Pełna obsługa dzieci w utrzymaniu ich czystości, karmienie , przewijanie, zabawy, zapewnienie dzioeciom pełnego bezpieczeństwa, organizowanie dzieciom różnych form aktywności. Wymagane wykształcenie wyższe: wychowanie przedszkolne lub edukacja wczesnoszkolna ew.entualnie pedagogiczne opiekuńczo wychwawcze, doświadczenie zawodowe 2 lata pracy z małymi dziećmi, dobry kontakt zmałymi dziećmi.

Sposób aplikowania na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Mrągowie Kopernika 1 Mrągowo 11-700 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

brak

Język składanych dokumentów: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 20.06.2018