Podstawowe informacje

OPIEKUNKA DZIECIĘCA

AKADEMIA MALUSZKA SŁODKI BOBASEK S.C.

OFERTA NIEAKTUALNA

Rzeszów, Podkarpackie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
14-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2200 PLN

Opis oferty pracy

Praca - OPIEKUNKA DZIECIĘCA

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie wyższe (w tym licencjat)
  • wymagane posiadanie następujących uprawnień OPIEKUNKA DZIECIĘCA
  • wyższe medyczne - pielęgniarka lub położna lub szkołą piolicelana opiekunka dziecięca lub wyższe pedagogika opiekuńczo wychowawcza , przedszkolna z wychowaniem wczesnoszkolnym lub ukończony kurs opiekunki w wymiarze 280 godz.

Zakres obowiązków:

  • do uzgodnienia praca w żłobku w Rzeszowie i Głogowie Młp.

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

praca w żłobku w Rzeszowie i Głogowie Młp.

Składanie aplikacji - język: polski

Osoby wysyłające dokumenty aplikacyjne powinny pamiętać o konieczności opatrzenia ich klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 15.06.2018