Podstawowe informacje

Opiekun w domu pomocy społecznej

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W SKĘCZNIEWIE

OFERTA NIEAKTUALNA

Dobra, Wielkopolskie

Data publikacji:
23-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
29-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Opiekun w domu pomocy społecznej

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie średnie zawodowe
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna, komunikatywność, kobieta bezrobotna do 30 roku życia, dla których zgodnie z ustawą o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (Dz. U. z 2017 r. poz. 1065, z późn. zm.) został utworzony II profil pomocy, Program realizowany jest w dwóch etapach: I etap udział w szkoleniu Kurs komputerowy przygotowujący do egzaminu ECDL II etap zatrudnienie

Zakres obowiązków:

  • opieka nad osobami niepełnosprawnymi

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Składanie aplikacji - język: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 04.06.2018