Podstawowe informacje

Opiekun

MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W TCZEWIE

OFERTA NIEAKTUALNA

Tczew, Pomorskie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
22-05-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Opiekun

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie średnie ogólnokształcące
  • średnie zawodowe - umiejętności: Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - pożądane
  • Empatia, wyrozumiałość

Zakres obowiązków:

  • -Praca z osobami z zaburzeniami psychicznymi, -Praca na terenie Tczewa w Środowiskowym Domu Samopomocy, -Praca jednozmianowa w godzinach 8:00-16:00, -Wysokość wynagrodzenia do ustalenia z pracodawcą,

Aplikowanie według wytycznych:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Osoby zainteresowane ofertą powinny dostarczyć: CV

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.06.2018