Podstawowe informacje

Opiekun

Żłobek Niepubliczny "Bajeczkowo" Aldona Mencel

OFERTA NIEAKTUALNA

Suchy Las, Wielkopolskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
28-11-2018

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 16 PLN/h

Opis oferty pracy

Praca - Opiekun

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące
  • wymagane posiadanie następujących uprawnień Kurs opiekunki w żłobku
  • kurs dla opiekuna w żłobku lub klubie dziecięcym - umiejętności: praca z dziećmi
  • [Uprawnienie 1] : Lub prawo do wykonywania zawodu położnej, pielęgniarki, nauczyciela wychowania przedszkolnego, edukacji wczesnoszkolnej lub pedagoga opiekuńczo-wychowawczego [Inne] : Zaświadczenie o niekaralności

Zakres obowiązków:

  • Opieka pielęgnacyjna nad dziećmi do lat 3, organizacja zajęć plastycznych muzycznych i ruchowych z elementami edukacji.

Wytyczne do aplikacji:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Brak danych.

Język składanych dokumentów: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 30.06.2018