Szczegóły oferty

Opiekun

OFERTA NIEAKTUALNA

poznań, mazowieckie, Polska

Data dodania:
2018-05-24

Data pierwszej publikacji:
2018-05-22

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-10

Data wygaśnięcia:
2018-06-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2800 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Opiekun - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • - wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - dodatkowe
  • konieczne jest posiadanie uprawnień: książeczka Sanepid
  • Wymagany kurs opiekuna (istnieje możliwość przyuczenia), preferowane doświadczenie w prywatnej opiece zdrowotnej.

Zakres obowiązków:

  • *wsparcie Pensjonariusza w czynnościach życia codziennego *współpraca z personelem medycznym*wykonywnie toalet i kąpieli pacjentów *przygotowanie pacjentów do posiłków oraz karmienie *porządkowanie pokoi pacjentów *dopajanie pacjentów między posiłkami

Aplikowanie według wytycznych:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego Poznańska 131A Ożarów Mazowiecki 05-850 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aby aplikować na ofertę należy dostarczyć: cv

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).