Podstawowe informacje

Opiekun

OFERTA NIEAKTUALNA

Malbork, Pomorskie

Data publikacji:
16-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
04-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Opiekun

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: średnie zawodowe
  • Dyplom w zawodzie lub w trakcie nauki, umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków:

  • Dbanie o higienę osobistą mieszkańców, pomoc w codziennej toalecie, pomoc podczas spożywania posiłków, otaczanie mieszkańców opieką

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Malborku Armii Krajowej 70 Malbork 82-200 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Skierowanie

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 15.06.2018