Szczegóły oferty

Opiekun

OFERTA NIEAKTUALNA

lubuskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-21

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-22

Data wygaśnięcia:
2018-06-30

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2100 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Opiekun - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące
  • Wykształcenie: średnie. Doświadczenie zawodowe: mile widziane. Uprawnienia, umiejętności: kurs na opiekuna. Ogólny zakres obowiązków: opieka nad osobami starszymi, chorymi, unieruchomionymi, niepełnosprawnymi.

Zakres obowiązków:

  • wg zawodu

Sposób aplikowania na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze Batorego 126A Zielona Góra 65-735 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Skierowanie z PUP w Zielonej Górze

Język składanych dokumentów: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).