Podstawowe informacje

Opiekun Finansowy

Stefczyk Finanse TZ SKOK Sp. z o.o. SKA

OFERTA NIEAKTUALNA

Gdynia, Kujawsko-Pomorskie

Data publikacji:
17-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
13-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2200 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Opiekun Finansowy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące - umiejętności: Efektywna komunikacja
  • [Umiejętność 2] : sprzedaż bezpośrednia, nastawienie na realizację celu [Umiejętność 1] : uśmiech i proaktywna postawa
  • umiejętność nawiązywania kontaktów międzyludzkich,

Zakres obowiązków:

  • Zastanawiasz się czym będziesz się zajmował? To proste: • Zadbasz o Klientów oferując im szeroką gamę produktów finansowych Kasy Stefczyka. • Najpierw jednak rozpoznasz ich potrzeby. • Zrobisz to zarówno bezpośrednio w naszym oddziale jak i telefonicznie - tak, zdecydowanie szukamy osób lubiących rozmawiać i umiejących robić to dobrze! :) • Obsługą kasową

Wytyczne do aplikacji:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Brak danych.

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.06.2018