Szczegóły oferty

Opiekun Finansowy

Stefczyk Finanse TZ SKOK Sp. z o.o. SKA

OFERTA NIEAKTUALNA

gdynia, kujawsko-pomorskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-17

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-13

Data wygaśnięcia:
2018-06-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2200 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Opiekun Finansowy - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie średnie ogólnokształcące - umiejętności: Efektywna komunikacja
  • [Umiejętność 2] : sprzedaż bezpośrednia, nastawienie na realizację celu [Umiejętność 1] : uśmiech i proaktywna postawa
  • umiejętność nawiązywania kontaktów międzyludzkich,

Zakres obowiązków:

  • Zastanawiasz się czym będziesz się zajmował? To proste: • Zadbasz o Klientów oferując im szeroką gamę produktów finansowych Kasy Stefczyka. • Najpierw jednak rozpoznasz ich potrzeby. • Zrobisz to zarówno bezpośrednio w naszym oddziale jak i telefonicznie - tak, zdecydowanie szukamy osób lubiących rozmawiać i umiejących robić to dobrze! :) • Obsługą kasową

Aplikowanie na ofertę:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Brak danych.

Język(i) aplikowania: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).