Szczegóły oferty

Operator wózka widłowego

Ogłoszenie użytkownika OLX

OFERTA NIEAKTUALNA

oława, dolnośląskie

Data dodania:
2020-03-23

Data pierwszej publikacji:
2020-03-20

Data ostatniej aktualizacji:
2020-05-29

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Pełny etat

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Pochodzenie oferty:
OLX

metalerg jest polską firmą rodzinną, działającą w branży metalowej od 25 lat. jesteśmy jednym z wiodących producentów kotłów na biomasę na świecie. zajmujemy się również szeroko pojętą obróbką metali - produkujemy wyroby o wadze od kilku gram do kilkunastu ton. nasze produkty trafiają do klientów zarówno krajowych i międzynarodowych. dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym (spawalnie, tokarki, frezarki, wykrawarki mechaniczne, plazmowe i laserowe, robot spawalniczy, szlifiernia, lakiernia) oraz solidnym zapleczem konstrukcyjno – inżynierskim. obecnie zatrudniamy przeszło 150 osób i w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kolejnych ambitnych osób, które chciałyby dołączyć do naszego zespołu.

operator wózka widłowego

oława

obowiązki

·   prowadzenie załadunków i rozładunków samochodów

·   transport wewnętrzny towarów

·   kontrola dostaw pod względem ilościowym i jakościowym

·   kontrola wysyłek pod względem ilościowym i jakościowym

·   udział w inwentaryzacjach magazynów

wymagania

·   uprawnienia do obsługi wózków widłowych

·   umiejętność obsługi wózków widłowych

·   wykształcenie min. zawodowe

·   podstawowa umiejętność obsługi komputera

·   sumienność, odpowiedzialność, dyspozycyjność

·   umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

·   wiedza na temat materiałów stalowych (gatunki, rodzaje)

oferujemy

·   pracę w zgranym zespole

·   pozytywną atmosferę pracy i koleżeństwo (nie jesteśmy korporacją)

·   jasne i czytelne warunki zatrudnienia

·   możliwość rozwoju zawodowego

·   szkolenia pogłębiające umiejętności

·   atrakcyjne wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych umiejętności

·   karta multisport