Podstawowe informacje

Operator wózka jezdniowego

INTERNO Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Oborniki Śląskie, Dolnośląskie

Data publikacji:
09-10-2017

Data ostatniej aktualizacji:
01-12-2017

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2800 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Operator wózka jezdniowego

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie zasadnicze zawodowe - inne zawody: Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych), staż: 1 lat
  • wykształcenie zasadnicze zawodowe, staż pracy: minimum rok na tym stanowisku, uprawnienia do obsługi wózków widłowych, niekaralność

Zakres obowiązków:

  • Obsługa wózka widłowego. Oferta dostepna w sali D, A. Oferta przeznaczona także dla osób niepełnosprawnych. Kontakt z pracodawcą: tel.: 797 711 283, e-mail: interno.rekrutacja@gmail.com

Sposób aplikowania na ofertę:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 09.11.2017