Podstawowe informacje

Operator urządzeń skrawających - szlifierka CNC

Emabo W. Ślebioda

OFERTA NIEAKTUALNA

Wolkowo, Wielkopolskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
28-11-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2800 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Operator urządzeń skrawających - szlifierka CNC

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie średnie zawodowe
  • uprawnienia wymagane na stanowisku: na wózki widłowe - dodatkowe
  • ogólna wiedza z zakresu obróbki stali, podstawowa wiedza dot. sterowania CNC, samodzielność i odpowiedzialność za wykonywane zadania, inicjatywa i zaangażowana postawa wobec wykonywanej pracy, komunikatywność

Zakres obowiązków:

  • obsługa urządzeń - szlifierka do płaszczyzn CNC

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Dokumenty wymagane w procesie rekrutacji: CV

Składanie aplikacji - język: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 21.07.2018