Podstawowe informacje

Operator suwnicy

Śląskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
20-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2800 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Operator suwnicy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe, typ: mechaniczne - pożądane - umiejętności: obsługi suwnic
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane wykształcenie zawodowe o kierunku ślusarz, mechanik.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa suwnicy według poleceń przełożonego, odpowiedzialność za stan urządzeń i eksploatacja zgodna z przeznaczeniem. Utrzymanie porządku na stanowisku pracy.

Aplikowanie:

- kontakt przez OHP OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV, dowód osobisty

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 29.06.2018