Podstawowe informacje

Operator sprzętu specjalistycznego

OFERTA NIEAKTUALNA

Gdańsk, Pomorskie

Data publikacji:
08-06-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Operator sprzętu specjalistycznego

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • stanowisko wymaga posiadania następujących uprawnień prawo jazdy kat. C
  • wykształcenie średnie techniczne lub zasadnicze zawodowe, prawo jazdy kat. C, mile widziane C+E, praca w godz.6-14, 14-22, wynagrodzenie do uzgodnienia z pracodawcą.Miejsce pracy: Gdańsk.Kontakt: 58 325 27 07

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie prac eksploatacyjnych na sieci kanalizacyjnej, usuwanie zatorów,czyszczenie sieci przy użyciu sprzętu specjalistycznego, obsługa wozów ciśnieniowych do czyszczenia sieci kanalizacyjnej,prowadzenie rozpoznania w terenie na podstawie dokumentacji technicznej, kontrole stanu technicznego studni kanalizacyjnych,

Wytyczne do aplikacji:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Gdański Urząd Pracy 3 Maja 9 Gdańsk 80-802

Język składanych dokumentów: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 02.11.2017