Szczegóły oferty

Operator sprzętu specjalistycznego

OFERTA NIEAKTUALNA

gdańsk, pomorskie

Data dodania:
2017-06-08

Data pierwszej publikacji:
2017-06-08

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-02

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Specjalista

Zarobki:
od 2000 PLN

Artykuł Operator sprzętu specjalistycznego - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • wymagane są następujące uprawnienia: prawo jazdy kat. C
  • wykształcenie średnie techniczne lub zasadnicze zawodowe, prawo jazdy kat. C, mile widziane C+E, praca w godz.6-14, 14-22, wynagrodzenie do uzgodnienia z pracodawcą.Miejsce pracy: Gdańsk.Kontakt: 58 325 27 07

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie prac eksploatacyjnych na sieci kanalizacyjnej, usuwanie zatorów,czyszczenie sieci przy użyciu sprzętu specjalistycznego, obsługa wozów ciśnieniowych do czyszczenia sieci kanalizacyjnej,prowadzenie rozpoznania w terenie na podstawie dokumentacji technicznej, kontrole stanu technicznego studni kanalizacyjnych,

Sposób aplikowania na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Gdański Urząd Pracy 3 Maja 9 Gdańsk 80-802

Język(i) aplikowania: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).