Szczegóły oferty

Operator sprzętu ciężkiego

OFERTA NIEAKTUALNA

brzeg, podkarpackie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-15

Data ostatniej aktualizacji:
2018-05-22

Data wygaśnięcia:
2018-05-31

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2100 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Operator sprzętu ciężkiego - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: zasadnicze zawodowe
  • stanowisko wymaga posiadania następujących uprawnień operator koparki i koparkoładowarki
  • operator koparki jednonaczyniowej kl. III
  • praca na terenia miasta Tarnobrzeg oraz sąsiednich gmin Oferta skierowana jest do osób młodych w wieku 18 29 lat, ( tj. do dnia poprzedzającego ukończenie 30 roku życia) spełniających łącznie następujące kryteria: zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Tarnobrzegu jako osoby bezrobotne, w przypadku osób w wieku 18 24 lata: od dnia rejestracji nie upłynęło 4 miesiące, z ustalonym profilem pomocy II, nie uczestniczących w kształceniu i szkoleniu tzw. Młodzież NEET*.

Zakres obowiązków:

  • operator koparki lub koparko - ładowarki

Sposób aplikowania:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu 1 Maja 3 Tarnobrzeg 39-400 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

skierowanie

Język(i) aplikowania: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).