Szczegóły oferty

Operator równiarki

Przedsiębiorstwo Drogowo-Budowlane Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

brodnica, kujawsko-pomorskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-17

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-28

Data wygaśnięcia:
2018-07-16

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2100 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Operator równiarki - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie brak lub niepełne podstawowe
  • wymagane są następujące uprawnienia: operator równiarki - umiejętności: prawo jazdy kat. B
  • Pracodawca nie wymaga wykształcenia wzgledem kandydata, wymagane uprawnienia operatora równiarki, prawo jazdy kat. B.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa równiarki.

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Skierowanie z PUP, dokumenty aplikacyjne

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).