Podstawowe informacje

Operator - programista frezarki CNC

MHT MECHANIKA PRECYZYJNA

OFERTA NIEAKTUALNA

Rybnik 3, Śląskie

Data publikacji:
04-11-2017

Warunki zatrudnienia:
pełny etat, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
specjalista

Zarobki:
minimum 2000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Operator - programista frezarki CNC

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: zasadnicze zawodowe - umiejętności: umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej
  • znajomość rysunku technicznego

Zakres obowiązków:

  • Wymagane minimalne doświadczenie, znajomość rysunku technicznego, umiejętność zaprogramowania maszyny, znajomość dokumentacji AUTO-CAD. Charakterystyka pracy: wykonywanie detali z materiału powierzonego na podstawie otrzymanej dokumentacji technicznej, obsługa programów sterujacych maszyną, wiedza techniczna i umiejętność czytania dokumentacji technicznej, dokładność i rzetelność w wywiązywaniu się z obowiązków. Wynagrodzenie do uzgodnienia. Kontakt z pracodawcą telefoniczny lub e-mailowy biuro@mhtmechanika.pl

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy

W celu zgłosenia należy dostarczyć: CV

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 09.11.2017