Podstawowe informacje

operator produkcji

LAVA GROUP s.c.

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
28-11-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2919 PLN

Opis oferty pracy

Praca - operator produkcji

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe, typ: techniczne - umiejętności: zdolności manualne
  • obsługa komputera - języki obce: angielski - w mowie: podstawowy, w piśmie: podstawowy
  • język angielski bardzo podstawowy szybka nauka WSZYSTKIE WYMAGANIA KONIECZNE! praca umowa na czas określony, próbny, umowa zlecenie praca w godzinach 6-20

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn, prasa transferowa(głównie), grawer RMI , tampodruk, drukarka UV

Wytyczne do aplikacji:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

cv rekrutacja@reiter.pl

Język składanych dokumentów: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 30.06.2018