Podstawowe informacje

Operator Produkcji

TechniSat Digital Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Oborniki Śląskie, Dolnośląskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
14-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2400 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Operator Produkcji

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe - umiejętności: Lutowanie elementów SMD i Przewlekanych
  • zdolności manualne
  • Podstawowa obsługa komputera
  • KOMUNIKATYWNOŚĆ, DOBRA ORGANIZACJA PRACY
  • [Inne] : Oferujemy: kartę żywieniową (do 190 zł miesięcznie), Bezpłatne dowozy (Wołów, Żmigród, Brzeg Dolny, Wińsko i inne), świadczenia socjalne (wakacje pod gruszą i inne)

Zakres obowiązków:

  • -Montaż urządzeń - kontrola wyprodukowanych urządzeń - pakowanie zgodnie z wymaganiami klienta - przygotowanie do transportu

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Osoby zainteresowane ofertą powinny dostarczyć: CV

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 21.06.2018