Podstawowe informacje

Operator plotera CNC

PRO PRODUKCJA Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Bielsko Biała, Śląskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
04-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 3700 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Operator plotera CNC

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: zasadnicze zawodowe
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie (kierunek bez znaczenia), mile widziane doświadczenie na proponowanym stanowisku.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa plotera CNC do obróbki profili aluminiowych. Praca trzyzmianowa od poniedziałku do piątku w Bielsku-Białej, w godz. 6.00 - 14.00, 14.00-22.00 i 22.00 - 6.00. Praca w ramach umowy o pracę na okres próbny 1 m-ca z możliwością przedłużenia.

Aplikowanie według wytycznych:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Wskazany kontakt osobisty, telefoniczny lub CV przesłać na adres e-mail

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Prosimy o pamiętanie, że we wszelkich dokumentach rekrutacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 20.06.2018