Podstawowe informacje

Operator obrabiarek skrawających

OFERTA NIEAKTUALNA

Pleszew, Wielkopolskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
11-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2100 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Operator obrabiarek skrawających

Wymagania:

  • Zgłoś się na ofertę jeśli posiadasz minimum wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • doświadczenie zawodowe mile widziane, znajomość obsługi obrabiarek skrawających, rysunku technicznego, narzędzi skrawających, przyrządów pomiarowych, rodzaju obrabianych materiałów

Zakres obowiązków:

  • zgodnie z charaterystyką pracy

Aplikowanie:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Pleszewie Wyspiańskiego 6 Pleszew 63-300 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

W celu zgłosenia należy dostarczyć: cv

Język składanych dokumentów: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 20.06.2018