Podstawowe informacje

OPERATOR OBRABIAREK SKRAWAJĄCYCH

ZAKŁAD MECHANICZNY MESTIL SP. Z O.O.

OFERTA NIEAKTUALNA

Gorzów Wielkopolski, Lubuskie

Data publikacji:
10-10-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2436 PLN

Opis oferty pracy

Praca - OPERATOR OBRABIAREK SKRAWAJĄCYCH

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie średnie zawodowe - umiejętności: POSŁUGIWANIE SIĘ NARZĘDZIAMI POMIAROWYMI
  • CZYTANIE RYSUNKÓW TECHNICZNYCH
  • DOŚWIADCZENIE W SAMODZIELNYM DOBORZE PARAMETRÓW SKRAWANIA 3 lata

Zakres obowiązków:

  • OBSŁUGIWANIE I NADZOROWANIE UNIWERSALNYCH, PÓŁAUTOMATYCZNYCH I AUTOMATYCZNYCH OBRABIAREK SKRAWAJĄCYCH (TOKARSKI, FREZARKI, WYTACZARKI, SZLIFIERKI)

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca wymaga dostarczenia następujących dokumentów: cv

Składanie aplikacji - język: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 17.11.2017