Szczegóły oferty

Operator obrabiarek CNC

ZAKŁADY MECHANICZNE "WIROMET" SPÓŁKA AKCYJNA

OFERTA NIEAKTUALNA

mikołów, śląskie, Polska

Data dodania:
2018-05-24

Data pierwszej publikacji:
2018-05-22

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-29

Data wygaśnięcia:
2018-06-22

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 3350 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Operator obrabiarek CNC - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów wymagamy, aby posiadali co najmniej wykształcenie wykształcenie minimum zawodowe (preferowane obróbka skrawaniem). Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (suwmiarki, mikrometry, itp.). Dobra znajomość rysunku technicznego (umiejętność czytania). Umiejętność pracy w zespole. Kontakt e-mail: kadry@wiromet.com.pl zasadnicze zawodowe - pożądane - umiejętności: Umiejętność pracy w zespole
  • wykształcenie minimum zawodowe (preferowane obróbka skrawaniem). Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (suwmiarki, mikrometry, itp.). Dobra znajomość rysunku technicznego (umiejętność czytania).

Zakres obowiązków:

  • - Obsługa numerycznych maszyn CNC. Przygotowanie i uzbrojenie obrabiarek CNC. Ustawianie detalu na maszynie. Kontrola jakości w procesie wytwarzanego produktu. - Firma oferuje: umowę o pracę, wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności, stabilne zatrudnienie w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku, możliwość zdobycia cennych umiejętności i doświadczenia. Pracę w zgranym i przyjaznym zespole. - Wynagrodzenie: od 15,00 do 20,00 zł brutto/godzinę. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny trzy miesięce. Docelowo umowa na czas nieokreslony. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy. - Praca w godzinach: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00.

Aplikowanie:

Zgłoszenia bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV - Kontakt e-mail: kadry@wiromet.com.pl -->CV z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).