Szczegóły oferty

OPERATOR MASZYNY CNC

TECHNOMET SP. ZO.O.

OFERTA NIEAKTUALNA

zawadzkie, opolskie, Polska

Data dodania:
2018-04-18

Data pierwszej publikacji:
2018-04-17

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-28

Data wygaśnięcia:
2018-06-30

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 3000 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł OPERATOR MASZYNY CNC - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: średnie zawodowe - umiejętności: ZNAJOMOŚĆ RYSUNKU TECHNICZNEGO
  • obsługa komputera

Zakres obowiązków:

Aplikowanie na ofertę:

Aplikacje bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

BRAK

Język składanych dokumentów: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).