Podstawowe informacje

Operator maszyn

AWG Sp. z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Wrocław, Dolnośląskie

Data publikacji:
03-10-2017

Data ostatniej aktualizacji:
01-12-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 3348 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Operator maszyn
Wir suchen für unser Restaurant - Catering in Thaur 1 Küchengehilf(e)in mit Praxis im Küchenbereich (Beilagenzubereitung, ... ) sowie entsprechenden Deutschkenntnissen. Dauerstelle ab sofort. 5-Tage-Woche; Vollzeitbeschäftigung im Ausmaß von 45 Stunden pro Woche;

Durchgehender Dienst im Rahmen unserer Öffnungszeiten zwischen 9.00 und 22.00 Uhr. Verpflegung kostenlos.

Abhängig von Ihrer Erfahrung sind wir gerne bereit eine Entlohnung die über dem gesetzlich festgelegten Kollektivlohn liegt, zu gewähren.

(Die unten angeführte Entlohnung bezieht sich auf eine 40-Stunden-Woche).

Bitte bewerben Sie sich nach telefonischer Terminvereinbarung unter 0660/344-62-80 bei Herrn Andreas Wolfschluckner

Restaurant - Catering

Romedi-Wirt

Schlossgasse

6065 THAUR

Das Mindestentgelt für die Stelle als Küchengehilf(e)in beträgt 1500,00 EUR brutto pro Monat auf Basis Vollzeitbeschäftigung. Bereitschaft zur Überzahlung.

Aplikacje na ofertę należy składać do 29.12.2017

Operator Maszyn
Meinert Sp. z o.o. Jelenia Góra, Dolnośląskie

Meinert Sp. z o.o. spółka córka firmy ARCUS Components GmbH produkuje wysokiej jakości lampki sygnalizacyjne, konfekcjonuje proste lice oraz zespolone wiązki kablowe wysokiej jakości. Dla wzmocnienia naszego zespołu w siedzibie firmy w Jeleniej Górze poszukujemy osoby na stanowisk"

AKS PRECISION BALL POLSKA SP. Z O.O. Żarów, Dolnośląskie

Firma AKS Precision Ball Polska Sp. z o.o. w Żarowie jest japońską firmą produkującą kulki stalowe do łożysk tocznych przeznaczonych do różnego typu maszyn i urządzeń, w tym także dla branży motoryzacyjnej. AKS Precision Ball Polska Sp. z o.o. w Żarowie istnieje na "

WEPA Piechowice Sp. z o.o. Piechowice, Dolnośląskie

WEPA Piechowice Sp. z o.o. jest jedną z 12 zakładów produkcyjnych w Europie należących do Grupy WEPA. WEPA jest firmą rodzinną i została założona w 1948 roku w Arnsberg. Zatrudniamy prawie 3800 pracowników i produkujemy wysokiej jakości papiery higieniczne głównie jako marki własne dla "

WALSRODER CASINGS POLSKA SP. Z O.O. Legnica, Dolnośląskie

  Firma WALSRODER CASINGS POLSKA SP. Z O.O. od ponad 20 lat działa na rynku polskim jako producent osłonek Walsroder® znanych ze swojej jakości i powszechnie stosowanych na całym  świecie, poszukuje pracowników na stanowisko: Operator maszyn Legnica     "

RANDSTAD Polska Sp. z o.o. Warszawa, Dolnośląskie

Zakres obowiązków: Odpowiedzialność za pracę urządzeń produkcyjnych , utrzymanie jakości produktu , prowadzenie kontroli procesu , raportowanie wyników produkcyjnych. Wymagania: - wykształcenie: zasadnicze zawodowe - konieczne - umiejętności: zdolności manualne , chęć podjęcia stałej w"

operator maszyn
Randstad Polska Sp. z o.o. Wrocław, Dolnośląskie

.: /290/04/2018/SP/27888 Wrocław atrakcyjne warunki wynagrodzenia - 19,83 brutto/h pracę w systemie trzyzmianowym premie kwartalne premie miesięczne frekwencyjne dodatki pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, pakiet socjalny, dopłaty do obiadów) stabilne waru"