Podstawowe informacje

Operator maszyn

JTI POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OFERTA NIEAKTUALNA

Wartkowice, Łódzkie

Data publikacji:
22-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
28-11-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 18 PLN/h

Opis oferty pracy

Praca - Operator maszyn

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie średnie zawodowe
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, podstawowa znajomość obsługi komputera, mile widzina podstawowa znajomość języka angielskiego, zorientowanie na cel i wyniki, umiejętność pracy w zespole, precyzja i dokładność w wykonywaniu zadań manualnych

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyny produkcyjnej wskazanej przez przełożonego, Zapewnienie zgodności produkcji ze wszystkimi istniejącymi instrukcjami i procedurami związanymi z eksploatacją maszyny oraz kontrolą produktu, Informowanie przełożonego o zaistniałych problemach i odchyleniach w produkcji, Współpraca z Mechanikami podczas napraw i konserwacji maszyn, Dbanie o utrzymanie w ruchu maszyn produkcyjnych i czystość stanowiska pracy - zgodnie ze specyfikacjami i odpowiednimi procedurami kontroli, Właściwie wykorzystanie materiałów potrzebnych do produkcji i odpadów produkcyjnych ISTNIEJE MOŻLIWOŚC ZORGANIZOWANIA DOJAZDU Z TURKU DO MIEJSCA PRACY W PRZYPADKU, GDY PRACĘ PODEJMIE MIN. 10 OSÓB

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

W dniu 29.05.2018r. od godz. 9. 00 odbędzie się spotkanie z pracodawcą w Powiatowym Urzędzie Pracy w Turku w Klubie Pracy. Kandydatów prosimy o wcześniejsze wpisanie się na listę osób zainteresowanych podjęciem pracy w firmie u doradcy klienta lub w pok. 1. PUP Turek Prosimy o dostarczenie życiorysu zawodowego (CV) na spotkanie

Składanie aplikacji - język: polski

Pamiętaj, że jakikolwiek dokument, aby był rozpatrzony powinien zawierać klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 20.08.2018