Podstawowe informacje

Operator maszyn

Polska Wytwórnia Papaierów Wartościowych S.A.

OFERTA NIEAKTUALNA

Warszawa, Mazowieckie

Data publikacji:
22-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
19-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2800 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Operator maszyn

Wymagania:

  • Kandydat musi posiadać co najmniej wykształcenie średnie zawodowe - umiejętności: Poligrafia - inne zawody: Pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle, staż: 2 lat
  • Wymagane wykształcenie średnie zawodowe - poligraficzne. Doświadczenie zawodowe: 2 lata. Zakres obowiązków: praca przy obsłudze maszyn introligatorskich i drukujących. Stanowisko operatora maszyn jest stanowiskiem wspierającym pracę maszynisty i zespołu. Zgłoszenia: CV poprzez link: www.tiny.pl/g8c89

Zakres obowiązków:

  • jw.

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Aplikacja na ofertę powinna zawierać: CV

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 21.06.2018