Szczegóły oferty

Operator maszyn stolarskich

OFERTA NIEAKTUALNA

stalowa wola, podkarpackie

Data dodania:
2017-11-01

Data pierwszej publikacji:
2017-11-01

Data ostatniej aktualizacji:
1970-01-01

Data wygaśnięcia:
2017-11-17

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2200 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Operator maszyn stolarskich - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe - pożądane
  • wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe, mile widziana umiejętność obsługi maszyn stolarskich.

Zakres obowiązków:

  • Kompletacja obrabianych elementów wg przewodnika produkcyjnego, ustawianie maszyny, przygotowywanie powierzonego materiału do dalszegj produkcji, dbałość o powierzone maszyny.

Aplikowanie na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli Dmowskiego 8 Stalowa Wola 37-450

Należy zgłaszać się do swojego doradcy klienta po skierowanie.

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).