Szczegóły oferty

Operator maszyn stolarskich

DREWMAX FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA PAWEŁ ZYGUŁA

OFERTA NIEAKTUALNA

katowice, śląskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-17

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-28

Data wygaśnięcia:
2018-06-30

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 2500 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Operator maszyn stolarskich - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • Wymagane wykształcenie min. zawodowe. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 1 rok w pracy w obsłudze maszyn stolarskich lub w obsłudze innych maszyn np. tokarki lub frezarki lub obrabiarki CNC lub innych maszynach produkcyjnych.

Zakres obowiązków:

  • - Obsługa pilarki, oklejarki, wyrzynarki. Prace załadunkowe i rozładunkowe na maszyny. - Wynagrodzenie: 2500 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Docelowo praca na stałe. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy. - Praca: 9:00-17:00. Wymagane wykształcenie min. zawodowe. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 1 rok w pracy w obsłudze maszyn stolarskich lub w obsłudze innych maszyn np. tokarki lub frezarki lub obrabiarki CNC lub innych maszynach produkcyjnych. Kontakt wstępnie telefoniczny (8:00-17:00) (Tel. 602-107-665) celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. Dobrego Urobku 35, 40-810 Katowice) lub e-mail: swietochlowice.biuro@drewmax.com

Sposób aplikowania:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV - Kontakt wstępnie telefoniczny (8:00-17:00) (Tel. 602-107-665) celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. Dobrego Urobku 35, 40-810 Katowice) lub e-mail: swietochlowice.biuro@drewmax.com

Aplikacje powinny być składane w języku: polski Dodatkowy opis: Wymagane wykształcenie zawodowe kierunkowe lub doświadczenie. Kontakt telefoniczny w godz.9-17.

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).