Podstawowe informacje

Operator maszyn

"URBAN-METAL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OFERTA NIEAKTUALNA

Rudziniec, Śląskie

Data publikacji:
21-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
16-06-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 4000 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Operator maszyn

Wymagania:

  • Od kandydatów oczekujemy, że posiadają co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe - inne zawody: Operator maszyn do produkcji drutów i prętów

Zakres obowiązków:

  • Wykształcenie zawodowe
  • mile widziane doświadczenie na maszynach ciągarskich do drutu, obsługa maszyn produkcyjnych
  • trzy zmiany
  • miejsce pracy: Rudziniec lub Rachowice

W przypadku zainteresowania ofertą aplikuj:

Zgłaszaj się bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Dokumenty aplikacyjne przesłać na adres e-mail pracodawcy

Aplikacje powinny być składane w języku: polski

Aplikując na ofertę we wszelkich dokumentach nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 21.06.2018