Szczegóły oferty

Operator maszyn

Espersen Koszalin sp.z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

koszalin, zachodniopomorskie, Polska

Data dodania:
2018-05-22

Data pierwszej publikacji:
2018-05-16

Data ostatniej aktualizacji:
2018-06-04

Data wygaśnięcia:
2018-06-15

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 487200 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Operator maszyn - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • średnie zawodowe - dodatkowe
  • uprawnienia wymagane na stanowisku: książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych - umiejętności: praca w zespole
  • min. 1 rok doświadczenia w zakładzie produkcyjnym, znajomość zagadnień z zakresu procesu produkcji

Zakres obowiązków:

  • Bieżąca obsługa, poprawne ustawienie i kontrola pracy maszyn produkcyjnych oraz pakujących. Bieżąca kontrola procesu produkcji i pakowania pod kątem zgodności ze specyfikacją oraz założonymi kosztami. Uzupełnienie kart produkcyjnych i jakościowych, wyjaśnianie odchyleń. Przestrzeganie zasad higieny i wymagań systemu HACCP.

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Dodatkowe informacje: praca w godz. 5:00 -13:00, 13:00 -21:00, I umowa - okres próbny ( 3 miesiące), II umowa - czas określony ( 33 miesiące ), III umowa - czas nieokreślony, praca w soboty, zorganizowany transport z / do pracy dla osób spoza Koszalina - odpłatny, po okresie próbnym wynagrodzenie w zależności od linii produkcyjnej od 2900 zł brutto do 3800 zł brutto

Język(i) aplikowania: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).