Podstawowe informacje

Operator maszyn

OFERTA NIEAKTUALNA

Koło, Wielkopolskie

Data publikacji:
02-08-2017

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2650 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Operator maszyn

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: zasadnicze zawodowe
  • min. zasadnicze zawodowe o dowolnym kierunku, praca wymaga siły fizycznej. Oferta przeznaczona jest tylko dla osób zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych. Osoby spełniające powyższe wymagania i zainteresowane ofertą pracy proszone są o zgłoszenie się do swoich doradców klienta.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie formatek, frezowanie, układanie na platę

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych Chopina 8 Łaziska Górne 43-170

Wymagane dostarczenie następujących dokumentów: CV

Język składanych dokumentów: polski

Dokumenty rekrutacyjne powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 02.11.2017