Szczegóły oferty

Operator maszyn i urządzeń

OFERTA NIEAKTUALNA

nysa, opolskie, Polska

Data dodania:
2018-06-14

Data pierwszej publikacji:
2018-06-12

Data ostatniej aktualizacji:
2018-11-28

Data wygaśnięcia:
2018-07-11

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę, Praca okresowa / sezonowa / tymczasowa

Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny

Zarobki:
od 470400 PLN

Opis oferty pracy

Artykuł Operator maszyn i urządzeń - obrazek nagłówkowy

Wymagania:

  • Pożądany poziom wykształcenia u kandydatów: zasadnicze zawodowe
  • Wykształcenie zawodowe, odpowiedzialność, zaangażowanie.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa wtryskarek, urządzeń do recyklingu, załadunek, rozładunek.

Aplikowanie na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Nysie Słowiańska 19 Nysa 48-300 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Osoby zainteresowane ofertą powinny dostarczyć: CV

Składanie aplikacji - język: polski

Wysyłając dukumenty aplikacyjne pamiętaj o dołączeniu klauzuliWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).