Podstawowe informacje

Operator maszyn i urządzeń

OFERTA NIEAKTUALNA

Nysa, Opolskie

Data publikacji:
12-06-2018

Data ostatniej aktualizacji:
28-11-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2800 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Operator maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • Minimalny poziom wykształcenia oczekiwany od kandydatów: zasadnicze zawodowe
  • Wykształcenie zawodowe, odpowiedzialność, zaangażowanie.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa wtryskarek, urządzeń do recyklingu, załadunek, rozładunek.

Aplikowanie na ofertę:

- kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Nysie Słowiańska 19 Nysa 48-300 OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

Pracodawca wymaga dostarczenia następujących dokumentów: CV

Składanie aplikacji - język: polski

Aplikując na ofertę nie zapomnij o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 11.07.2018