Podstawowe informacje

Operator maszyn i pras / pracownik produkcji

PROTEC Budowa Prototypów i technika wytłaczania Sp z o.o.

OFERTA NIEAKTUALNA

Chróścice, Opolskie

Data publikacji:
22-05-2018

Data ostatniej aktualizacji:
28-11-2018

Warunki zatrudnienia:
praca okresowa / sezonowa / tymczasowa, umowa o pracę

Poziom stanowiska:
pracownik fizyczny

Zarobki:
minimum 2800 PLN

Opis oferty pracy

Praca - Operator maszyn i pras / pracownik produkcji

Wymagania:

  • Kandydaci muszą posiadać co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • Wymagane doświadczenie zawodowe, zdolności manualne

Zakres obowiązków:

  • - PRACOWNIK PRODUKCJI - obsługa maszyn i pras, - pracownik skręcania, montażu, czyszczenia i pakowania wyrobów. Praca na dwie zmiany: 6-14 / 14-22

Wytyczne do aplikacji na ofertę:

Aplikuj bezpośrednio do pracodawcy OFERTA NIEAKTUALNA - dane kontaktowe niedostępne!

CV prosimy przesyłać na adres mailowy, w CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Język składanych dokumentów: polski

Pamiętaj, że w przypadku dostaracznia dokumentów aplikacyjnych niezbędne jest dodanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aplikacje na ofertę należy składać do 30.06.2018